Doğunun Nabzı Haber Portalı

Altın fiyatları düştü vatandaşlar soluğu kuyumcularda aldı

Altın fiyatları son günlerde büyük düşüş gösterdi. Altın fiyatların düşmesini fırsat bilen vatandaşlar soluğu kuyumcularda aldı. İstanbul’da Kuyumcukent esnaflarından Kaan Yeşilyurt, altın fiyatlarının gerilemesi ile birlikte şu an hem yatırım hem de hediye altın almak için en güzel zaman olduğunu belirtti.

Altın fiyatları düştü vatandaşlar soluğu kuyumcularda aldı
5
09 Şubat 2021 - 8:27

Altın fiyatları son günlerde büyük düşüş gösterdi. Fiyatların büyük düşüş gösterdiği İstanbul Kuyumcukent’te ise yoğunluk yaşanıyor.

“Şu an altın almak için en güzel zaman”

Altın fiyatlarının gerilemesi ile birlikte şu an hem yatırım hem de hediye altın almak için en güzel zaman olduğunu belirten Kuyumcukent esnaflarından Kaan Yeşilyurt, şunları söyledi:

“Altın fiyatlarının düşmesi zaten bekleniyordu ve gayet güzel de geriledi. Bu yatırım yapacak müşterilerimiz için de hediye alacak müşterilerimiz için de ekstra daha güzel bir imkan sağlamış oldu.1000 liralık bir üründe 350 liralık bir indirim olmuş durum da. Bu da müşterinin işine yarayacak. Biz gelen müşterilerimizi zaten fiyat konusunda hiç üzmedik. Bu dönem altın almak için en güzel dönem bütün herkese tavsiye ederim. Şu anda kolyeler 650 TL’den, yüzükler 500TL’den, setler ise 2 bin 500 TL’den başlıyor. Şu anda müşterilerimiz istediği fiyatta istediği şekilde ürün bulabilir. Zaten Kuyumcukent’te ekstra işçilikte indirim oluyor. Çünkü burası üretim yeri ve dışarı ile karıştırmamak gerekiyor.”

EN ÇOK KAZANANLAR
  EN ÇOK KAYBEDENLER
   EN ÇOK İŞLEM GÖRENLER
    BUGÜN 1000TL NE OLDU?
    • -

     BORSA

    • -

     DOLAR

    • -

     EURO

    • -

     ALTIN

    KUR ÇEVİRİCİ

    Para Birimi

    Çevrilecek Para Birimini Seçin

    Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.