Bayan Eskort Bodrum

Anneler Günü hediyesini jandarma ulaştırdı « Doğunun Nabzı Haber Portalı

27 Kasım 2022 - 00:36

Anneler Günü hediyesini jandarma ulaştırdı

Anneler Günü hediyesini jandarma ulaştırdı
Son Güncelleme :

10 Mayıs 2020 - 3:21

Diyarbakır’da yaşayan Gökçe Nur Soysal, Malatya’nın kırsal mahallesinde yaşayan annesi Sevim Güzel’e aldığı Anneler Günü hediyesini jandarma ile ulaştırdı.

Gökçe Nur Soysal, Malatya’nın Kale ilçesi kırsalında yaşayan annesi Sevim Güzel için Anneler Günü nedeniyle internet üzerinden hediye sipariş etti. Aldığı ürünlerin annesine ulaşamayacağını öğrenen Soysal, jandarmadan yardım istedi.

Malatya Valisi Aydın Baruş, sosyal medya hesabından jandarma ekiplerinin Anneler Günü hediyesini ulaştırdığı o anları, “Kale ilçesi Darıpınar Mahallesinde ikamet eden annemizin Diyarbakır’da bulunan kızı, internetten Anneler Günü hediyesi siparişi vermiş ancak annesinin hediyesi ulaşmadığı için jandarmamızdan talepte bulunmuş. Elleri öpülesi tüm annelerimizin Anneler Günü kutlu olsun.” notuyla paylaştı.

Baruş’un sosyal medya hesabında paylaştığı videoda, jandarmanın anne Sevim Güzel’e çiçek ve pastayı vermesi yer alıyor.

Öte yandan jandarma ekipleri yeni tip koronavirüs (Kovid-19) tedbirleri kapsamında sokağa çıkma kısıtlaması bulunan vatandaşların gıda ihtiyacını tedarik ederek sürücülere de maske dağıttı.

Anneler Günü hediyeleri nelerdir? Anneler Günü ne zaman? Anneler Günü nedir?

Anneler günü mesajları! Anneler günü sözleri neler? En güzel anneler günü sözleri! Anneler günü ile ilgili en çok beğenilen mesajlar!

Kaynak: AA