Bayan Eskort Bodrum

Başkan Çiftçi, “Batmanımız için elimizden ne gelirse yapıyoruz” « Doğunun Nabzı Haber Portalı

9 Aralık 2022 - 04:45

Başkan Çiftçi, “Batmanımız için elimizden ne gelirse yapıyoruz”

Başkan Çiftçi, “Batmanımız için elimizden ne gelirse yapıyoruz”
Son Güncelleme :

03 Ekim 2022 - 8:45

Başkan Çiftçi, “Batmanımız için elimizden ne gelirse yapıyoruz”

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, Batman Üniversitesi’nin düzenlediği Uluslararası Batman Sempozyumu’na destek verdiklerini ve bu tür programlar için ellerinden ne geliyorsa yapacaklarını belirtti.

Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanlığı, Batman Üniversitesi’nin düzenlediği Uluslararası Batman Sempozyumu’na maddi ve manevi destekte bulundu. Batman Üniversitesi’nin ev sahipliğinde yaklaşık 60 akademisyenin bildirim sunmaları veya katılımıyla Batmanın dünü bugünü ve yarını ile ilgili kültürel, siyasi, dini, ekonomik ve sağlık gibi konular konuşuldu.

Sempozyum sonrası açıklamalarda bulunan Batman Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanı Mehmet Sıddık Çiftçi, “Batman Üniversitesi’nin ev sahipliğinde ve Sayın Valimizin katılımıyla yaklaşık 60 akademisyenin bildirim sunmaları veya katılımıyla İlimizin dünü, bugünü ve yarınları hakkında genel hatlarıyla ilgili konuşmalar ve bildirimler yapıldı. Bizlerde Esnaf ve Sanatkarlar odası olarak elimizden geleni yaptık ve organizasyona katkılarda bulunarak yönetim kurulu üyelerimizle katıldık. Programın tertip komitesinin destek istemesi sonucunda üyelerimizden Başaran Matbaa, Bilim Kitap ve Kırtasiye gelen akademisyenlere hediyeler vererek Urfalı Et Lokantası ikramlarda bulunarak yardımcı oldular. Kendilerine teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

Çiftçi, son olarak bu tür programların devam etmesini böylece Batman şehrinin hak ettiği yere daha hızlı geleceğini vurgulayarak Batman Sempozyumunda emeği geçen herkese teşekkür etti.