Doğunun Nabzı Haber Portalı

iPhone 13 tanıtım tarihi sızdırıldı

Apple’ın bu yıl satışa sunacağı iPhone 13 serisi için lansman, ön sipariş ve satışa çıkacağı tarih ortaya çıktı.

iPhone 13 tanıtım tarihi sızdırıldı
26 Haziran 2021 - 22:55

iPhone 13 serisi özellikle Apple kullanıcıları tarafından merakla bekleniyor. iPhone 13 serisinin tasarımı ve teknik özellikleri hakkında şimdiye kadar birçok sızıntı meydana gelmişti. Son olarak Dan Ives isimli kişi iPhone 13 tanıtım tarihi hakkında bilgiler paylaştı. Ayrıca depolama alanı seçenekleri hakkında da yeni iddialar ortaya atıldı.

iPhone 13 fiyat listesi ortaya çıktı

1TB DAHİLİ HAFIZA

Wedbush çalışanı Dan Ives merakla beklenen yeni iPhone 13 özelliklerinin birçoğunu ortaya çıkarmıştı. Hatta tedarik zincirine bağlı olarak iPhone 13 tanıtım tarihi konusundaki tahminlerini de öne sürdü. Ayrıca iPhone 13’ün depolama alanı konusunda da bilgi paylaşan Ives cihazın 1 TB dahili hafızaya sahip olacağını aktardı.

TÜM TARİHLERİ PAYLAŞTI

Ives‘ın ortaya attığı yeni bilgilere göre Apple, iPhone 13 lansman etkinliğini 14 Eylül Salı günü gerçekleştirecek. Aynı zamanda Ives, Apple’ın ön sipariş tarihini 17 Eylül 2021, çıkış tarihini ise 24 Eylül olarak belirlediğini iddia etti.

Ives toplamda dört modelden oluşması beklenen iPhone 13 serisinin siparişlerinin yılın ikinci yarısında 130 milyon ile 150 milyon arasında olacağını tahmin ediyor. Apple’a önümüzdeki birkaç çeyrekte tedarikçilerin verdiği ilk iPhone 13 ön siparişlerinin iPhone 12’den daha fazla olduğunu da söylüyor.

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Copyright © 2021 - Tüm hakları saklıdır. Seyhanlar Ajans - www.seyhanlarajans.com.tr