Doğunun Nabzı Haber Portalı

Tüm Dünyayı Etkisi Altına Alan
COVID-19 Salgınında SON DAKİKA Gelişmeleri
#BizBizeYeteriz Türkiyem! Korona yaz 8119'a gönder 10 TL bağışta bulun

MUSA ORHAN NEDEN BIRAKILDI?

MUSA ORHAN NEDEN BIRAKILDI?
Abdurrahman EKiNCi
Abdurrahman EKiNCi( aekinci@gmail.com )
6
26 Ağustos 2020 - 17:56

Genç kız ipek Er’e tecavüz edip, kızın intihar etmesine sebep olan Musa Orhan adlı şahıs, delil yetersizliğinden dolayı elini kolunu sallayıp dışarıda dolaşmaya devam edecek. Suçlu ise eğer;soruyoruz?

Nerede adalet, nerede hukuk, nerede insan hakları, namus ve ırz düşmanı böyle yaratıkların dışarıda dolaşması hepimizin çoluk çocuğu için büyük bir tehlikedir. Ortada bir genç kızın canına kıyması ve geride kalan acılı anne babanın feryatları, duyan var mı? Yok! Çünkü ateş sadece düştüğü yeri yakıyor. Şimdi soruyorum: “Eğer tecavüz varsa, tecavüzcü niye cezasını çekmiyor? Tecavüz yoksa niye sosyal medya kullanıcıları bu kadar öfke saçıyorlar. Ateşin olmadığı yerden duman çıktığını gördünüz mü?”

Böyle sapık kişilerin yaptıkları yanında kar kalarak içimizde dolaşmalarına nasıl sessiz kalabiliriz. Kalamayız çünkü bizim de genç kızlarımız var. Türkiye’deki tüm savcı ve hâkimlere sesleniyorum: ’hep bir ağızdan böyle sapıklara gerekli cezayı verin. Aksi halde hepimizin ırzı ve hayati tehlikeye girer. Eğer bu Musa Orhan isimli şahıs sapık ise onu salmayın. Salarsanız büyük bir vebali var. Ahiret hayatında yüce Allah bunun hesabını sorar. Bunu böyle bilmenizi isterim.

Yüce Allah kuranı kerimde şöyle buyurmaktadır: “Rabbinin sözü, doğruluk bakımından da, adalet bakımından da tastamamdır. Onun sözlerini değiştirebilecek yoktur, işitendir, bilendir…”

Son olarak Musa Orhan ve onun gibi sapıkların ellini kolunu sallayıp insanların içinde dolaşması adaletin yerini bulmadığını gösteriyor. Ortada bir yanlış varsa ve bu yanlışa herkes yanlış diyorsa o zaman bu yanlıştır. Onun doğru olduğunun ispatını yapamazsınız. Allah’a emanet olun

KÖŞE YAZARLARI
PİYASALARDA SON DURUM
 • DOLAR
  -
  -
  -
 • EURO
  -
  -
  -
 • ALTIN
  -
  -
  -
 • BIST 100
  -
  -
  -

Sitemizde yayınlanan haberlerin telif hakları gazete ve haber kaynaklarına aittir, haberleri kopyalamayınız.