reklam
reklam

SEVGİYLE DOKUNUN « Doğunun Nabzı Haber Portalı

26 Haziran 2022 - 11:20

SEVGİYLE DOKUNUN

SEVGİYLE DOKUNUN
Son Güncelleme :

24 Mart 2022 - 12:00

All-focus

Dünyaya gelişimizin amacı var olan sevgimizele güzelleştirmek. Hayatın bin bir tonu içinde bizide görün. Bizim tek farkımız +1 kromozonlu oluşumuz.
Bu hayatta bize destek verildiğinde ve bizi anladığınızda hayat döngümüz değişecektir. Hedeflerimizle yarının dünyasındaki amaçlarımıza ulaşacağız.
Sesimiz az konuşmamız sei değil hareketleriniz yavaş olabilir buna karşılık sevgi dolu kalbimizle dünyaya kucak açarız.Küsmemiz anlıktır affedişimiz sonsuzdur.Toplumun bakış açısını değiştirmek istiyoruz. Bizi de görün selam verin size anlatabileceğimiz o kadar güzel bir dünyamız varki…
Bizler eğitim sürecinde sporda müzik te resim de başarı gösterebiliyoruz tıpkı başarı gösteren diğer arkadaş grubumuz gibi.
Diyarbakır da Aktif Yaşam Merkezinde müzik öğretmenimiz Uğur Salman hocamızla yüzümüz gülmeye başladı. Müziğin ritmiyle özümüzdeki var olan yeteneğimizi ortaya çıkardı. Uğur hocamızın öyle güzel kalbi varki bakışları ile bütün insanların sevgisini toplayıp bize sunar gibi gülen yüzüyle ders işleyişi bizi çok mutlu ediyor. Bizler piyano da on bir aylık çalışma ile dört beş parça çalabiliyoruz.Ailelerimiz öğretmenlerimiz bizi hayranlıkla izliyor meğer bizim yapabildiğimizi onların çoğu yapamıyor. Noktalara bakmadan sei şekilde piyanoda parçaları her çaldığımız da duyduğumuz mutluluk tarif edilemez.
Müzik öğretmenimiz Uğur hocamız. Özel eğitim öğretmenimiz Naci Ateş bizim dünyamıza ışık oldular.
Bizim sevgi dolu bakışlarımız var bizi içten sevenleri anlarız. Sahte gülüşü sahte bakış siyah ok gibi kalbimize saplanır. Nedensiz çıkarsız bir dünya görmek istiyorsanız bizim kalbe girin. Bize güvenin bizde size güvenirsek bu hayatta her şeyi başarırız
Değerli hocalarımızın sayesinde bu hayatta farklılığımıza değer kattık. Biz ilerliyoruz. Bizim gibi olan binlerce arkadaşımız dünyanın her ucunda bunlarda mutlu yarınlara doğru yol alsınlar.
Bizim yolumuz sevgi yolu. Yeteneğimizi ortaya çıkarmak sizin elinizde dokunun bizlere yeni bir dünya oluşsun.