sultanbet wonodd melbet onbahis megapari diyarbakır masaj salonu Serdivan escort 1xbet bahis siteleri ankara escort ladesbet giriş ladesbet giriş marsbahis Kadıköy Escort ataşehir escort pendik escort https://www.101tally.com/ istanbul escort bayan https://litkovskaya.com/ marsbahis ankara escort escort ankara fixbet giriş adresi anadolu yakası escort marsbahis jeux de poulet dinamobet casibom giriş casibom giriş roketbet seo Bahiscom casibom escort 1xbet rotabet jojobet Fenomenbet Bayspin madridbet matbet matadorbet casibom istanbul escort casino siteleri casino siteleri deneme bonusu veren siteler bettilt bettilt casibom holiganbet resmi giriş casino chef Grandpashabet grandpashabet Meritking Meritking grandpashabet grandpashabet Meritking casibom casibom casibom matadorbet madridbet madridbet jojobet jojobet marsbahis casibom casibom holiganbet jojobet jojobet jojobet holiganbet jojobet jojobet bahiscasino casibom casibom
DOLAR 32,8659 % 0.27
EURO 35,2128 % 0.31
STERLIN 41,6492 % 0.1
FRANG 36,8490 % 0.03
ALTIN 2.451,66 % -0,26
BITCOIN 65.923,54 -1.111
Turnuvalar (Ülkeler) - UEFA Euro
16:00
Romanya Romanya
16:00
Ukrayna Ukrayna
19:00
Belçika Belçika
19:00
Slovakya Slovakya
22:00
Avusturya Avusturya
22:00
Fransa Fransa
Turnuvalar (Kulüpler) - Kulüp Hazırlık Maçları
02:00
Pumas Unam Pumas Unam
3 : 1
Venados FC Venados FC
Turnuvalar (Ülkeler) - Uluslararası Hazırlık Maçları
01:30
Panama Panama
0 : 1
Paraguay Paraguay
ABD - ABD NPSL
00:00
Annapolis Blues FC Annapolis Blues FC
4 : 1
FC Frederick FC Frederick
00:30
Alexandria Reds Alexandria Reds
1 : 1
Grove Soccer United Grove Soccer United
01:00
FC Motown FC Motown
3 : 1
Jackson Lions FC Jackson Lions FC
01:00
Tallahassee SC Tallahassee SC
0 : 3
Pensacola FC Pensacola FC
01:00
Glendale Lions FC Glendale Lions FC
01:00
Fcaz Tucson Fcaz Tucson
01:45
Hartford City FC Hartford City FC
2 : 0
New York Shockers New York Shockers
02:00
Virginia Beach City FC Virginia Beach City FC
3 : 4
Virginia Dream FC Virginia Dream FC
03:00
Austin United FC Austin United FC
1 : 2
FC Brownsville FC Brownsville
ABD - MLS Next Pro
02:00
Huntsville City FC Huntsville City FC
0 : 4
Chicago Fire FC II Chicago Fire FC II
02:00
Saint Louis City SC 2 Saint Louis City SC 2
1 : 0
Houston Dynamo 2 Houston Dynamo 2
05:00
Colorado Rapids 2 Colorado Rapids 2
2 : 2
Los Angeles Galaxy II Los Angeles Galaxy II
ABD - Ulusal Kadınlar Futbol Ligi
05:00
Bay FC Bay FC
0 : 1
Utah Royals FC Utah Royals FC
ABD - USL Lig 2
00:00
Tobacco Road FC Tobacco Road FC
2 : 2
Charlotte Eagles Charlotte Eagles
00:00
West Seattle Junction FC West Seattle Junction FC
3 : 2
Tacoma Stars Tacoma Stars
01:00
Tampa Bay United Tampa Bay United
1 : 0
Swan City SC Swan City SC
01:00
Union FC Macomb Union FC Macomb
0 : 4
Kalamazoo FC Kalamazoo FC
02:00
Capital FC Capital FC
1 : 8
Ballard FC Ballard FC
02:30
Sarasota Paradise Sarasota Paradise
02:30
Miami AC Miami AC
ABD - USL Şampiyonası
01:00
North Carolina FC North Carolina FC
2 : 0
Monterey Bay FC Monterey Bay FC
ABD - USL W Ligi
00:00
Cleveland Force SC Cleveland Force SC
7 : 0
Flint City AFC Flint City AFC
00:00
Chicago City Chicago City
3 : 0
Milwaukee Bavarian SC Milwaukee Bavarian SC
00:00
Lane United FC Lane United FC
0 : 5
Oly Town FC Oly Town FC
02:00
Northern Virginia FC Northern Virginia FC
1 : 3
Virginia Marauders FC Virginia Marauders FC
02:00
San Francisco Glens SC San Francisco Glens SC
8 : 1
Pleasanton Rage Pleasanton Rage
02:50
Chattanooga Red Wolves SC Chattanooga Red Wolves SC
3 : 0
Birmingham Legion FC Birmingham Legion FC
03:00
River Light FC River Light FC
12 : 0
RKC Soccer Club RKC Soccer Club
Arjantin - Copa de la Liga, Reserves
21:00
CA Lanus CA Lanus
21:00
CA Banfield CA Banfield
21:00
Velez Sarsfield Reserve Velez Sarsfield Reserve
21:00
CA Talleres de Cordoba Reserve CA Talleres de Cordoba Reserve
Arjantin - Premier Lig, Kadınlar
21:00
CA Huracan CA Huracan
21:00
Ferro Carril Oeste Ferro Carril Oeste
21:00
Satsaid Satsaid
21:00
Rosario Central Rosario Central
21:00
CA Platense CA Platense
21:00
CA River Plate (Arg) CA River Plate (Arg)
Arjantin - Primera B
21:10
CS Italiano CS Italiano
21:10
CA Colegiales CA Colegiales
21:10
CA Argentino de Quilmes CA Argentino de Quilmes
21:10
Sacachispas FC Sacachispas FC
21:10
Club Atletico Los Andes Club Atletico Los Andes
21:10
Canuelas FC Canuelas FC
Arjantin - Torneo Federal A
00:00
Deportivo Rincon Deportivo Rincon
1 : 0
CA Sansinena SD CA Sansinena SD
02:00
CD Santamarina Tandil CD Santamarina Tandil
0 : 0
Olimpo Bahia Blanca Olimpo Bahia Blanca
21:30
CA Linqueno CA Linqueno
21:30
CAS Defensores de Belgrano CAS Defensores de Belgrano
22:00
AC San Martin de Mendoza AC San Martin de Mendoza
22:00
CSB Atenas CSB Atenas
Avustralya - Victoria NPL, Kadınlar
13:15
Heidelberg United FC Heidelberg United FC
:
FC Bulleen Lions FC Bulleen Lions
Avustralya - Victoria Premier League 1
13:30
Kingston City FC Kingston City FC
13:30
Preston Lions FC Preston Lions FC
13:30
Fc Bulleen Lions Fc Bulleen Lions
:
Caroline Springs George Cross FC Caroline Springs George Cross FC
Brezilya - Brasileiro Serie D
00:00
America FC RN America FC RN
1 : 1
Treze FC PB Treze FC PB
00:30
Maringa FC PR Maringa FC PR
3 : 0
Sao Jose EC SP Sao Jose EC SP
01:00
EC Humaita AC EC Humaita AC
0 : 5
Manauara EC AM Manauara EC AM
Brezilya - Brasilero Seri B
00:30
Goias EC GO Goias EC GO
1 : 1
Coritiba FC PR Coritiba FC PR
00:30
SC Recife PE SC Recife PE
1 : 0
Mirassol FC SP Mirassol FC SP
Brezilya - Brasilero Serie A
00:30
Gremio FB Porto Alegrense RS Gremio FB Porto Alegrense RS
1 : 2
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
00:30
CR Vasco da Gama RJ CR Vasco da Gama RJ
0 : 0
Cruzeiro EC MG Cruzeiro EC MG
00:30
Cuiaba EC MT Cuiaba EC MT
5 : 0
Fortaleza EC CE Fortaleza EC CE
00:30
Criciuma EC SC Criciuma EC SC
2 : 2
EC Bahia BA EC Bahia BA
Brezilya - Brezilya Şampiyonası, Kadınlar
21:00
Fluminense FC RJ Fluminense FC RJ
21:00
America MG America MG
21:00
Botafogo FR RJ Botafogo FR RJ
21:00
SC Internacional RS SC Internacional RS
22:00
Sao Paulo FC SP Sao Paulo FC SP
22:00
SE Palmeiras SP SE Palmeiras SP
Brezilya - Brezilya Serie C
01:00
SER Caxias do Sul RS SER Caxias do Sul RS
0 : 0
Ferroviaria Araraquara SP Ferroviaria Araraquara SP
Brezilya - Kupa Paulista
21:00
Oeste FC SP Oeste FC SP
21:00
Uniao Suzano AC SP Uniao Suzano AC SP
İsveç - 2. Lig, Sodra Svealand
20:15
Nykoping BIS Nykoping BIS
20:15
Atvidabergs FF Atvidabergs FF
İsveç - Damallsvenskan,Kadınlar
20:00
Hacken Gothenburg Hacken Gothenburg
20:00
Vittsjo GIK Vittsjo GIK
İsveç - İsveç Kupası
20:30
Jonkopings BK Jonkopings BK
20:30
Smedby AIS Smedby AIS
İsveç - Superettan
20:00
Trelleborgs FF Trelleborgs FF
20:00
IK Brage IK Brage
İsveç Amatör - U19 Allsvenskan
14:00
Osters IF Osters IF
14:00
Halmstads BK Halmstads BK
20:00
GIF Sundsvall GIF Sundsvall
20:00
IFK Goteborg IFK Goteborg
Kanada - Kanada Futbol Ligi
01:00
Unity FC Csl Unity FC Csl
3 : 1
Spanish Future Stars FC Spanish Future Stars FC
Kanada - Kanada Premier Lig
00:00
Vancouver Langley FC Vancouver Langley FC
0 : 0
Cavalry FC Cavalry FC
Kolombiya - Liga Femenina
02:00
Millonarios FC Millonarios FC
0 : 1
America de Cali Sa America de Cali Sa
Litvanya - II Lyga
18:00
Vilnius FK Zalgiris B Vilnius FK Zalgiris B
18:00
FK Sveikata Kybartai FK Sveikata Kybartai
Mısır - Premier Lig
16:00
El Gouna Fc El Gouna Fc
16:00
National Bank Of Egypt SC National Bank Of Egypt SC
19:00
Ismaily Sc Ismaily Sc
19:00
Enppi Club Enppi Club
19:00
Zamalek SC Zamalek SC
19:00
Al-Masry Al-Masry
Norveç - 2. Lig Grup 2
18:00
Valerenga IF 2 Valerenga IF 2
18:00
Tromsdalen UIL Tromsdalen UIL
Norveç - 3. Küme Grup 1
21:00
Aasane Fotball 2 Aasane Fotball 2
21:00
IL Sandviken IL Sandviken
Norveç - 3. Küme Grup 2
19:00
Madla Madla
19:00
Sandefjord Fotball 2 Sandefjord Fotball 2
19:00
Sola FK Sola FK
19:00
Start (A) Start (A)
Norveç - 3. Küme Grup 3
20:30
Mjoendalen 2 Mjoendalen 2
20:30
Gamle Oslo FK Gamle Oslo FK
Norveç - 3. Küme Grup 4
16:00
Stabaek IF 2 Stabaek IF 2
16:00
Mosjoen IL Mosjoen IL
Norveç - 3. Küme Grup 5
19:00
Skedsmo Skedsmo
19:00
Aalesund 2 Aalesund 2
Norveç - 3. Küme Grup 6
21:00
Kongsvinger IL Fotball 2 Kongsvinger IL Fotball 2
21:00
Ham Kam (A) Ham Kam (A)
Özbekistan - PFL
18:00
Lokomotif Tashkent Lokomotif Tashkent
18:00
PFK Dinamo Samarqand PFK Dinamo Samarqand
18:00
FC Olimpik FC Olimpik
18:00
FK Agmk FK Agmk
Şili - Şili Kupası
00:30
Unión Glorias Navales Unión Glorias Navales
00:30
CD Universidad Catolica CD Universidad Catolica
22:00
CD Provincial Ovalle FC CD Provincial Ovalle FC
22:00
Cobresal Cobresal
Uruguay - 2.Lig
02:30
Club Oriental de Football Club Oriental de Football
0 : 4
Colon FC Colon FC
Uruguay - Premier Lig
00:00
Penarol URU Penarol URU
1 : 1
Racing Club Montevideo Racing Club Montevideo
23:00
CA Boston River CA Boston River
23:00
Cerro Largo FC Cerro Largo FC